Novinky

Poslední aktualizace ZÁPISNÍKU CESTOVATELE:     14.května 2016

ZDE KLIKNI - RYCHLÁ CESTA K ZÁPISKŮM  winkyes

 

Poslední aktualizace fotogalerie:  14.května 2016 

ZDE KLIKNI DO FOTOGALERIE  smileymail


Sobota 14.května 2016

Tak a výprava Nový Zéland & Fiji 2016 je minulostí, teď už jen všechno správně vstřebat a začít přemýšlet o dalších výpravách za hranice všedních dnů. Jen laťka je opravdu, ale opravdu vysoko.

Úterý 10.května 2016

Značná prodleva v aktualizacích, ale chtěli jsme si Fiji opravdu užít wink

Středa 4.května 2016

Čas tady běží, tak nějak jinak, takže zápisky sice tvoříme, ale nějak není čas je ukládat on-line na web. Snad to tolik nebude vadit a zachováte nám přízeň.

Neděle 1.května 2016

Ahoj všichni, jsme zpět na signálu, nějak nás web po přeletu na Fiji zlobil, ale Lenka zásobovala alespoň fotkami na FB. Teď už dopněn i komentář a něco málo přes 100 fotek, takže pěkně pokoukání a díky všem za přízeň. Bohužel realita všedních dnů už je blíž než bychom si přáli, ale ještě si chceme užít Fiji time.

Středa 27.dubna 2016

Poslední den před odletem na Fiji je v duchu přírav na odlet, ale především ranního zážitku s delfíny.

Úterý 26.dubna 2016

Dnes trochu obřadné rozloučení s Novým Zélandem smiley, i když tu ještě pár dní budeme (jeden před odletem na Fiji a dva po návratu), ale hlavní část Novozélandského úseku této výpravy je za námi. Škoda, ale čas nikdo nezastaví.crying

Pondělí 25.dubna 2016

Po pauze dopněny další fotky a taky zápisník se nám dále plní postřehy a komentáři, tak pěkné počtení a pokoukání.

Neděle 24.dubna 2016

Víkend, který neměl být, dvojité stěhování a blbá nálada. Zítra pondělí, tak uvidíme.

Sobota 23.dubna 2016

Dneska jsem zjistil, že nám nějak blbne fotogalerie na webu a neukládá všechny fotky co tam nahrajeme, takže fakt opruz. Nic, při "likvidaci" zádob nakoupeného importu Pilsner Urquell, všechno nahrávám znovu od začátku a hlídám si aby tam bylo fakt všechno. Takže pokud budete mít ještě chuť po dlouhé době mystifikace wink , kouknout na nové fotky, tak je zde šance. Omlouváme se a díky za přízeň. Zdravíme všechny kamarády, známé a samozřejmě celou rodinu do Evropy.

Čtvrtek 21. dubna 2016

Jak se již stalo tradicí, tak doplňujeme jedenkrát za dva dny, protože toho je hodně. Konec výpravy je stále rychleji na dohled, ach jo. Plusem pro návrat do Evropy je, že tu teď bude chladněji, ale jinak .....

Úterý 19. dubna 2016

Co jsme se dostali za polovinu cesty, tak to strašně letí. Už jen něco málo přes týden a potom pokud vše půjde v pohodě odlet na Fiji. Každopádně meteorologové nějak haprují a právě začalo neskutečně pršet, tak snad jen přeháňka. Dnes veselá historka při vaření. Moc Vás všechny zdravíme.

Pondělí 18. dubna 2016

Dnes se to dá vyjádřit jednoduše, pláže a krize. sad

Neděle 17.dubna 2016

Doplňujeme informace do zápisníku za celý víkend a něco málo fotek, moc jich není, protože opravdu hodně pršelo, takže nebylo moc aktivit.

Pátek 15.dubna 2016

Zase den zpoždění, ale je tu tolik zážitků, že to člověk musí nejdříve vstřebat a potom sdělit laugh, tak snad nám budete i dále věrnými čtenáři a dopisovateli. Krásný víkend.

Středa 13.dubna 2016

Končíme sedmý týden a přesouváme se stále více na sever, dnes doplněny dva dny najednou, protože Auckland je opravdu náročnější místowink

Pondělí 11.dubna 2016

Jak jsme slíbili už v průběhu dne doplněny fotky za dva dnydevil.

Už jsou tam i zápisky a fotky z dnešního dne, takže plně aktualizováno yes

Neděle 10. dubna 2016

Ahoj Aucklande. S fotkami jsme stále ve skluzu, ale určitě to brzo napravíme, tak nám buďte věrní, díky.

Sobota 9. dubna 2016

Dneska opravdu mraky fotek, takže výběr až zítra, moc se omlouváme wink, aspoň zápisky jsme aktualizovali, takže pro věrné čtenáře a čtenářky alespoň něco. Zítra přesun do hlavního města.

Pátek 8.dubna 2016

Je před námi další víkend, i když už tak trochu ztrácíme pojem o čase, tak ten fakt strašně letí a už se nám to tu krátí, ale zatím ještě dost času na zážitky a že jich je. Další jsme doplnili dneska i s fotografiemi, které už jsem raději dal do další galerie pro lepší přehlednost.

Čtvrtek 7.dubna 2016

Na startu sedmého týdne výpravy jsou smazány všechny resty a zápisky i fotogalerie je doplněna k dnešnímu dni. Čas strašně letí a bohužel už jsme ve druhé polovině naší výpravy. Budeme se snažit dále zachycovat zajímavé obrázky a shromažďovat nějaké ty drby do zápisníku. Moc děkujeme za přízeň a zdravíme všechny domů. 

Středa 6. dubna 2016

Jsme zavaleni fotkami a nestíháme to přebírat a potom není ani čas doplňovat zápiskysurprise, což se dnes podařilo doplnit za poslední dva dny a taky dohnat rest se včerejšími fotkami. Jenže dnes se nám podařilo nasbírat přes 500 fotek devil, takže nebylo v našich silách to přebrat. Snad to dáme zítra. Všem děkujeme za přízeň a zítra startujeme 7. týden.

Pondělí 4. dubna 2016

Zase trochu drama na startu dne, ale konec dobrý, takže start do druhé poloviny výpravy celkem v pohodě.

Neděle 3. dubna 2016

Změnou času na standardní Novozélandský, takže od Česka jsme teď +10 hodin, uzavíráme první polovinu výpravy.

Sobota 2. dubna 2016

Dneska bylo i trochu adrenalinu a spousta a spousta deště, tak snad to zítra bude klidnější a bez vody.

Pátek 1. dubna 2016

Jsme na začátku šestého týdne, během kterého se překlopíme do druhé poloviny výpravy. Ve fotogalerii jsou další fotečky, už to rozdělujeme do složek, protože jinak už se to ani nedá zkouknout. Taky zápisky cestovatele jsou stále objemnější, tak se na nás nezlobte, že toho je tolik. Pěkný Apríl všem devil

Středa 30.března 2016

Pátý týden završen přesunem na východní pobřeží severního ostrova. Doplněny další zážitky do zápisníku i fotografie, tak snad se todá číst a je to ke koukání. Všechny moc zdravíme.

Úterý 29. března 2016

Po dlouhém víkendu cool pracovní den, který byl zažitky opravdu napěchovaný, však si to můžete přečíst budete-li chtít.

Pondělí 28. března 2016

Včera jsem snědl indické jídlo sice valné chuti, ale ... surprise, takže dnes doplněno vše za dva dny. Taky jsem si dnes vykoledoval obarvené vejce, sice jsem neměl pomlázku, ale nějaký klacek z pralesa, ale tady to platí i tak.

PŘEJEME KRÁSNÉ VELIKONOCE A MARŤÁSOVI VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM. devil

Sobota 26. března 2016 

Je tam nová slušná dávka fotek, zbytek Jižního ostrova,úplně dole (nějak nefunguje řazení od nejmladších crying) a taky první obrázky ze severu. Samozřejmě také obvyklá dávka povídání, co, kde jsme viděli, snědli apod. Jo a taky fotky ze včerejšího rugby devil.Tak pěkné čtení a koukání.

Pátek 25. března 2016

Nějak nestíháme, takže teď po dvou dnech jen dopnění zápisníku a fotky budou asi až zítra, ale zase o to více jich za ty tři dny bude laugh.

Středa 23. března 2016

Závěr čtvrtého týdne ve formě ochutnávek vína na místních vinicích se dost povedl, přesto jsme zvládli i dnešní aktualizace zápisníku a fotogalerie laugh. Krásný den do Evropy yes

Úterý 22. března 2016

Jsme u vinařů v Marlborough a pokračujeme v zapisování zážitků a nějak to nejde omezit, takže moc se omlouváme za tempo co den to jedna stránka, ale fakt je pořád co psát. Fotky taky naskakují dost rychle a to každý den probíhá zásadní filtrace všeho nafoceného, protože jinak bychom k počtu možná museli přidal jednu nulu wink. Tak moc díky za pochopeí a trpělivost a je jasné, že sledovat už vydrží jen skalní.yes

 

Pondělí 21. března 2016

Dnes se nám naplnila první třetina naší výpravy a zároveň zápisník a fotogalerie dalšími zprávičkami a obrázky. Tak pěkné počtení a pokoukání. Do Evropy posíláme slunečné počasí, když utam začalo to jaro.

Neděle 20.března 2016

Podzim začal, ale počasí je luxus, tak doufáme, že to vydrží. zase jsme doplnili sadu fotek. Pěkné jaro v Evropě.

Sobota 19.března 2016

Jaro,nebo vlastně tady podzim se blíží, ale zatím vše bezva, dnes přidáváme další zápisky, snad se i omlouváme, jak už jsou obsáhlé, ale tak nějak je pořád co psát devil, dneska jsme přidali pár fotek jen tak po skromnu a jsou zase na konci fotogalerie, sekci už určitě najdete bez problémů. Všem Pepíkům k dnešnímu svátku jen to nej nej. Lenka a Ruda

Pátek 18.března 2016

Přidali jsme slíbené fotky z Punakaiki, asi tak 100 wink, takže zase je na co dívat, jsou PŘÍMO TADY na konci řady. Posíláme pozdravy do Evropy a zase dodáme brzo další info a obrázky.

Čtvrtek 17.března 2016

Dneska jsme vyprodukovali tolik fotek, že jsme je nestačili přebrat, takže aktualizace jen zápisníku a nové fotky budou až zítra.  Díky a mějte se krásně L&R

aktualizováno: 26.03.2022 16:04:43